Про мене

Мене звати Мар’яна Лісовська (Грабовська).

Я викладач англійської мови онлайн, натхненно пишу на тему вивчення іноземних мов і, звісно ж, мандрую.

Розмовляю українською, російською, польською, англійською, французькою, трохи іспанською. Зараз вивчаю арабську. І надіюся, що це тільки початок 😊

Моя історія…

Я виростала у місті Рівне,  займалася спортом та журналістикою, а пізніше переїхала до Львова заради навчання в університеті ім. І.Франка.

Студентське життя мені подобалося, було весело 🙂 Проте в певний момент зрозуміла, що надзвичайно велика кількість наданої там інформації просто непотрібна і, можливо, ніколи так і не пригодиться у житті…

З іншого боку, щоб здобути практичні вміння і розвиватися професійно, потрібно було докладати багато особистих зусиль. Тому вже з другого курсу почала працювати, паралельно навчаючись на денному відділенні. Працювала оператором у колл-центрі, приватним репетитором з англійської мови, вчителем англійської мови у дитячому садочку, коледжах та школах.  Але це все було не те… Практично кожен заклад тримає викладачів у рамках певної вузької програми, забагато уваги надається теорії, є інші недоліки… Тільки коли починаєш вивчати мову сам, розумієш, як краще та ефективніше це робити. Тому я вирішила піти власним шляхом.

Будучи ще студенткою, відвідала деякі країни (Франція, Польща, Чехія), щоби з досвіду побачити, як подолати «мовний бар’єр», які граматичні конструкції справді використовуються в житті, а не лише в підручниках. Після цього особливо захотілося поділитися здобутим досвідом з іншими.

Тоді я почала розвиватися як онлайн-викладач. Для цього слід було перечитати десятки статей по методиці викладання, переглянути купу підручників і відібрати з них найкращі, відвідати кілька семінарів для викладачів, а також нарешті наважитися почати 🙂 І я ні разу не пошкодувала про це!

Тепер маю можливість займатися з учнями з різних країн, постійно вдосконалювати власні знання, розвивати власну методику викладання і при тому отримувати за це непогані гроші.

Вірю, що той, хто не працює над здійсненням власних мрій, всього лише здійснює мрії інших.
Тож варто завжди чітко усвідомлювати, чого ми хочемо, а також робити реальні кроки у реалізації цього!