5 способів знайти час на вивчення мови

 1.  Зобов’язання перед іншими.

Навіть якщо у вас немає репетитора і немає зобов’язання перед ним, а Ви вчите мову самостійно, все одно це правило працює. Просто знайдіть однодумця, у якого схожі цілі, і разом вчіть мову в конкретний час і дні кожного тижня. І платити нікому не потрібно ? Для цього існують також спеціальні сайти, як-отsharedtalk.comomegle.com., busuu.com,interpals.net. Саме так я зараз практикую французьку кожного тижня. Спільні цілі об’єднують!

2.  Carpe diem – ловіть момент

Протягом дня насправді є ціла купа моментів, коли можна було б виділити час на вивчення мови. Зробіть один раз «фотографію дня». Тобто записуйте все, що робите, аж до кожної хвилини. Зробивши це один раз, ви здивуєтеся, скільки у нас всіх є вільного часу протягом дня. Навіть якщо це 5-10 хвилин, це все одно важливо в кінцевому підсумку.
Насправді, навіть краще вивчати мову багаторазовими короткими періодами протягом тижня (бажано щодня!), ніж сісти один-два рази, але надовго. Чим частіше ви практикуєте і повторюєте матеріал, тим краще ви його запам’ятаєте.

3.  Слухайте і вивчайте
.
Під час якоїсь роботи ви можете слухати інтернет-радіо або подкасти. Навіть якщо ви не слухаєте дуже уважно, це все одно допомагає звикнути до звучання і ритму мови, а деколи і звернути увагу на якісь нові фрази для себе.

4.  Комбінуйте
.
Чому б не робити те, що ви любите, але на англійській? Наприклад, якщо ви любите готувати, то можна знайти якийсь оригінальний рецепт англійською. Якщо регулярно дивитеся новини або серіали, то це теж можна робити англійською.

5.  Підпишіться на поштову розсилку на англійській
.
Це хороший спосіб не забувати читати іноземною мовою щодня! Особисто мені подобається сервіс highbrow,але насправді їх є дуже багато, скоро напишу про це окрему статтю. І теми теж дуже різноманітні, на highbrow це і мистецтво, і психологія, маркетинг, кулінарія, економіка…
Час може бути проведений, вбитий, або просто упущений… А може бути використаний з користю. Обирати вам!

#timemanagement #motivation #keeplearning

2 коментарі до “5 способів знайти час на вивчення мови”

  1. Мені дуже важко запам‘ятовувати іноземні слова не знаю , як собі дати раду , звідки не берусь всеодно важко.

    Відповіcти
    • Дякую, що поділилися. А які способи ви вже пробували? Не здавайтеся, адже рідну мову ви вивчили! Отже, і інші вам під силу 😉

Залишити коментар

Залогуватися

Будь ласка, введіть свої дані:

Забули пароль? X