Як здивувати своїх учнів?

Можливо, ви запитаєте: «А навіщо їх дивувати?»

Я вважаю, що у нас всіх є різні періоди під час програми навчання – спочатку люди, зазвичай, дуже мотивовані. Але через деякий час іде певний спад. Саме тоді важливо не здаватися та продовжувати рухатися.

Також учні звикають до певного стилю викладання, прийомів, які ми використовуємо. Тож, щось несподіване буде приємним сюрпризом та може відновити ту іскру мотивації, яка вже трохи згасла.

 

Тож, поїхали! Ось кілька ідей, які ви можете доповнити та розширити, (буду рада 🙂 )

 

 • Зробити мотивуючий подарунок – деколи, якщо я знала, що зустрінуся з учнями вживу, я готувала для них маленький подарунок – наприклад, пакеток цукерок, але не тільки. До кожної з них була прикріплена мотивуюча фраза англійською 🙂 Це мої улюблені фрази, які надихають не здаватися у важкі моменти. Учням така ідея теж сподобалася :-)А мені недавно одна викладачка іспанської надіслала листівку з Барселони. І, звісно ж, текст привітання написала іспанською. Дрібничка, але так приємно! І мотивує повернутися до вивчення цієї мови!
 • Написати їм просто так і скинути цікаву книгу / відео
  Зазвичай, наші студенти знають, яке їх домашнє. І навіть якщо воно дуже цікаве, все одно це домашнє завдання. Деколи я люблю надіслати їм щось цікаве просто так і підписати – just for pleasure 🙂 Тоді це не сприймається як домашнє завдання і допомагає їм дивитися/читати щось іноземною з задоволенням!
 • Записати їм відео
  Можна записати відео-звернення, у якому ви хвалите їх за певний прогрес, розповідаєте, куди рухатися далі і які будуть результати, якщо не здаватися 🙂 Особиста увага дуже цінується у наш час поспіху та тисяч друзів у соцмережах.
 • Провести урок на природі
  Дехто з вас все ще проводить уроки вживу. Так чому би не break the routine, просто позаймавшись англійською на природі, десь у парку, наприклад? Знаю, що деякі викладачі навіть проводять екскурсії по своєму місту англійською, залучаючи до цього своїх учнів!

  Пишіть, як ви дивуєте своїх учнів та які ідеї хочете використати у майбутньому 😉

Будьте натхненними та надихаючими!

Залогуватися

Будь ласка, введіть свої дані:

Забули пароль? X