Як мати більше енергії?

– Фух, вона мене так ̶з̶а̶д̶о̶в̶б̶а̶л̶а̶ втомила!

Знайома фраза?

Так, часто наш рівень енергії залежить від того, з ким ми спілкуємося та як часто. А після деяких зустрічей наче крила виростають за спиною і ̶м̶р̶і̶є̶ш̶ ̶п̶р̶о̶ ̶р̶о̶ж̶е̶в̶и̶х̶ ̶є̶д̶и̶н̶о̶р̶о̶г̶і̶в̶  сонце сяє ще яскравіше!??
Прочитала цікаву статтю – https://medium.com/taking-note/introvert-or-extrovert-heres-how-to-boost-your-productivity-94fce2d1c39
.
.
У ній описано, що люди поділяються не лише на інтровертів та екстравертів. Ще є амбіверти ? А екстраверти, виявляється, діляться на два типи, у той час як інтроверти аж на чотири! ? Цікаво?
.
За цим посиланням можна пройти тест, який у вас тип особистості. Також у статті наводяться практичні способи, як відновлюватися і для інтровертів, і для екстровертів, і навіть для амбівертів.
.
.
Можливо, саме це причина, чому деяким викладачам ̶в̶ ̶к̶а̶й̶ф̶  о’кей мати 30 уроків на тиждень, а деякі втомлюються і від 10. (Норма за українськими стандартами – 18 навчальних годин). Хоча, часто ще справа не в кількості сесій, а у тому З КИМ ми комунікуємо.
.
.
Дуже рекомендую визначити, який у вас тип. “Щоб працювати добре з іншими людьми, вам потрібно розуміти їх характер, а їм розуміти ваш”.
.
Згідні?

Залогуватися

Будь ласка, введіть свої дані:

Забули пароль? X